info@krysztalowy-swiat.pl     tel. +48 604775875
Kryształowy Świat - Polska Crystal World - English German Italy France Finland Estonia Litwa 




Tänu meie kogemusele soolakambrite ja -grottide ehitamisel saame anda klientidele võimaluse sukelduda mikroelementide ja aineosakeste maailma, nagu seda on Wieliczka maa-alune sanatoorium. Teaduslikud sertifikaadid kinnitavad, et mikrokliima, mida leidub nii koobastes asuvates grottides kui ka Crystal Worldi loodud soolakambrites ja grottides, ravivad igasuguseid hingamisteede haiguseid, nagu kurgu-, nina-, kopsu- ja bronhide haigused ning astma.



SOOLAKAMBER


Soolakamber on ruum, mis on täielikult soolaga kaetud. Laed ja seinad on valmistatud soolaplaatidest ja soolapiltidest kolmes soola põhitoonis (valge, oranž ja süsihall) ning kolmes ainulaadses värvitoonis (sinine, roheline ja pruun). Crystal World on unikaalsete Crystali soolakambrite ainus tootja. Seinte ja lagede valgustus ja taustvalgustus, rahustav muusika ning soolase vee vaikne vulin loovad täiendava ideaalse keskkonna lõõgastumiseks ja stressist vabanemiseks. Maapinnast kõrgemal asuvad kvaliteetsed Crystali soolakambrid jäljendavad täpselt (96% ulatuses) maa-aluse Wieliczka soolakaevanduse sanatooriumi ainulaadset mikrokliimat.



SOOLAGROTT


Soolagrottide seinad on valmistatud soolaplaatidest, soolapiltidest või soolakivikestest. Lagede pind sarnaneb ehtsate grottide lagedega, mida ehivad rippuvad tilkekivid ehk stalaktiidid. Soolagrotid jäljendavad visuaalselt Wieliczkas asuvat originaali ning loovad tervist soodustava mikrokliima. Lõõgastav muusika teeb rahustavas soolagrotis viibimise veelgi nauditavamaks.



SOOLAKOOBAS

Soolakoopad on unikaalse ja erakordse välimusega. Koobaste seinad on valmistatud soolakuubikutest ning lagede pind sarnaneb ehtsate koopalagedega, kus ripuvad tilkekivid ehk stalaktiidid. Ruumide kujundus on ainulaadne: valge interjöör ja varieeruv valgustus aitavad rahustava muusika saatel lõõgastuda ning mediteerida.



GALERII