info@krysztalowy-swiat.pl     tel. +48 604775875
Kryształowy Świat - Polska Crystal World - English German Italy France Finland Estonia Litwa 


   Soolaplaadid on valmistatud looduslikest kivisoolakristallidest ning need küllastavad õhku väärtuslike mikroelementidega. Soolaplaatide ainulaadne visuaalne efekt ja tervist parandavad omadused tulevad kasuks igat tüüpi ruumile.

Plaadid sobivad ideaalselt eramajja, hotelli, banketisaali, fuajeesse, restorani, kontorisse, haridusasutusse, avalikku ruumi ja mujalegi.

Soolaplaatidega kaetud siseruumidel on iseloomulikud tunnused, nagu ainulaadne atmosfäär, soojus ning mikroelementidega küllastunud ioniseeritud õhk.
Crystal Worldi patenteeritud ja toodetud soolaplaatidel on rahvusvahelistele standarditele vastav kvalifikatsioon. Poola riikliku hügieeniinstituudi (PZH) vastavustõend tagab, et soolaplaate võib paigaldada avalikesse kohtadesse.

Soolaplaadid loovad tervisliku õhkkonna ning muudavad ruumi visuaalselt paeluvaks.

Enamik plaatidest on valmistatud Bochnias, Wieliczkas ja Kłodawas kaevandatud soolast.

Soolaplaadid on 50 × 50 cm suurused. Plaadid paigaldatakse seinale nelja kruviga. Selle tehnika abil on soolaplaate lihtne lahti võtta ja uuesti kokku panna.

Saadaval on kuus erinevat granulatsioonitüüpi: 3, 5, 7, 10, 13 ja 15. Värvitoone on kolm: oranž, valge ja süsihall.

Plaatide läbipaistvus soosib taustvalgustuse kasutamist. Plaatide 3 ja 5 põhi on saadaval järgmistes toonides: sinine, punane, kollane, roheline, valge ja oranž. Soola värvus on valge või oranž.

Oleme loonud programmi, mis võimaldab sul ise soolaplaatidest soovitud mustri luua. Programmi avamiseks vajuta siia.
Kryształowy ŚwiatGALERII