info@krysztalowy-swiat.pl     tel. +48 604775875
Kryształowy Świat - Polska Crystal World - English German Italy France Finland Estonia Litwa 


   Soolapildid loovad võrratuid visuaalseid efekte ning toetavad sinu tervislikku seisundit. Käsitsi valmistatud kunstiteosed täidavad õhku väärtuslike mikroelementidega. Pildi loomise protsess võib võtta mitu nädalat. Nagu nimigi ütleb, on iga käsitööna valminud pilt ainulaadne.

Piltide valmistamiseks kasutame naturaalseid soolavärve, st valget, oranži ja süsihalli ning unikaalset sinist, rohelist ja pruuni. Värvid on unikaalsed lausa ülemaailmses mastaabis, sest need kuuluvad vaid väga vähestele inimestele. Soolast valmistatud maalid täiendavad ka peenemaitselise kunstikoguja kollektsiooni.Crystal Worldi patenteeritud ja toodetud soolamosaiikidel on rahvusvahelistele standarditele vastav kvalifikatsioon. Poola riikliku hügieeniinstituudi (PZH) vastavustõend tagab, et mosaiike võib paigaldada avalikesse kohtadesse.

Piltide loomisel lähtume sellest, mis värvides sool looduses esineb: valge, oranž, grafiidihall ning unikaalne sinine, roheline ja pruun.

Soolapildid on 50 × 50 cm suurused. Plaadid paigaldatakse seinale nelja kruviga. Selle tehnika abil on soolapilte lihtne lahti võtta ja uuesti kokku panna.

GALERII