info@krysztalowy-swiat.pl     tel. +48 604775875
Kryształowy Świat - Polska Crystal World - English German Italy France Finland Estonia Litwa 


   



Sāls plāksnes, kas izgatavotas no dabīgiem akmens sāls kristāliem, piesātina gaisu ar vērtīgiem mikroelementiem. Sāls plākšņu unikālais vizuālais efekts un veselību veicinošās īpašības noderēs jebkurā telpā.

Tās lieliski iederēsies privātmājās, viesnīcās, viesu uzņemšanas zālēs, vestibilos, restorānos, birojos, izglītības iestādēs, sabiedriskajās telpās un daudzās citās vietās.

Ar sāls plāksnēm izklātas iekštelpas iegūst ļoti raksturīgas iezīmes, unikālu atmosfēru, siltumu un jonizētu gaisu, kas piesātināts ar mikroelementiem.




Kryształowy Świat ražotās un patentētās sāls plāksnes ir sertificētas saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, kas nozīmē, ka tās var uzstādīt sabiedriskās vietās (Valsts Higiēnas institūta sertifikāts).

Sāls plāksnes palīdzēs radīt brīnišķīgu vizuālu un veselīgu efektu jūsu telpā.

Lielākā daļa no tām ir izgatavotas no sāls, kas iegūta Bohņā, Veličkā un Klodavā.

Sāls plākšņu izmērs ir 50 x 50 cm. Tās var piestiprināt pie sienas ar 4 skrūvēm. Šis paņēmiens ļauj sāls plāksnes viegli noņemt un uzstādīt no jauna.

Sāls plāksnes ir pieejamas ar sešiem dažādiem granulēšanas veidiem: "3", "5", "7", "10", "13", "15" un trīs sāls krāsās: oranžā, baltā un ogļu pelēkā.

Turklāt sāls plākšņu caurspīdīgums ļauj izmantot aizmugurējo apgaismojumu. "3" un "5" granulēšanas plāksnēm ir šādas pamatkrāsas: zila, sarkana, dzeltena, zaļa, balta vai oranža. Sāls ir baltā vai oranžā krāsā.

Mēs esam radījuši programmu, kurā varat izveidot savu unikālo sāls plākšņu rakstu. Lai atvērtu programmu, noklikšķiniet šeit.
Kryształowy Świat



GALERIJA