Kryształowy Świat
Kryształowy Świat - PolskaCrystal World - EnglishGermanХрустальный мир - PусскийFrançaiseMondo Cristallo - Italianočeština
Kryształowy Świat

SOLNÉ DESKY K ARANŽOVÁNÍ INTERIÉRŮ

Solné desky provedené z přírodních krystalů kamenné soli, budí obdiv svou neopakovatelnou přírodní krásou, dokonalým provedením, okouzlují barevností a mají zdraví prospěšné vlastností.

Tento výrobek se perfektně hodí k obkládání celé plochy stěn v obývacích pokojích, ložnicích, předsíních, halách, na chodbách, v restauracích atd.

Interiéry obložené solnými deskami získávají na kráse, obklopují nás neobvyklým ovzduším, teplem a ionizovaným vzduchem nasyceným mikročásticemi.

Díky solným deskám získáte nádherný vizuální a zdravotní efekt při poměrně nízkých finančních a pracovních nákladech.

Kryształowy Świat

Kryształowy Świat
Solné desky jsou upevňovány na zdech na 4 šroubech, lze je nasvítit zevnitř i zvenčí. Díky připevnění šrouby, lze desky v libovolné chvíli odmontovat a přenést do jiné místnosti nebo budovy.

Vlastnosti solných desek k aranžování interiérů:Kryształowy Świat
Kryształowy Świat

Kryształowy Świat


Dlouholeté zkušeností pneumologů ukazují na skutečnost, že solní desky podporují léčbu mnohých lidských neduhů a přináší uživatelům psychickou i fyzickou pohodu každý den.

V našich výrobcích se vyskytuje nepřeberné množství stopových prvků nezbytných pro lidský život, jako jsou:

jód - zodpovídá za správné fungování štítné žlázy, která řídí metabolismus,

vápník - posiluje odolnost organismu, zmírňuje a upravuje funkce oběhové soustavy,

hořčík - pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém,

draslík + sodík - má prospěšný vliv na práci srdce a zlepšuje prokrvení kůže,

železo - je nezbytnou složkou hemoglobiny, zlepšuje strukturu krve,

selen - zpomaluje proces stárnutí kůže.

Krystalická kamenná sůl je přirozený ionizátor, který účinně vylepšuje kvalitu vzduchu uvolňováním záporných iontů. Záporná ionizace vzduchu zlepšuje zdravotní stav a působí podpůrně při léčbě mnohých neduhů, jako jsou: průduškové astma, nemoci plic a průdušek, oběhová nedostatečnost, stavy po infarktu, vysoký tlak, žaludeční a dvanácterníkové vředy, nemoci žaludku a střev, lupenka, záněty kůže, alergie, přecitlivělost, nervózy různého druhu, pokles odolnosti proti stresu a únavový syndrom.


Logo Unii


Kryształowy Świat
Polski | English | German | Pусский | Française | Italiano | Čeština