info@krysztalowy-swiat.pl     tel. +48 604775875
Kryształowy Świat - Polska Crystal World - English German Italy France Finland Estonia Litwa 


   Sāls gleznas rada pārsteidzošus vizuālos efektus, kas noteikti uzlabos jūsu vispārējo veselību. Šie ar rokām darinātie mākslas darbi piepilda gaisu ar vērtīgiem mikroelementiem. Izveides process var ilgt vairākas nedēļas. Pēc savas definīcijas katra ar rokām darinātā glezna ir vienreizēja.

Mēs tās izgatavojām, izmantojot dabīgās sāls krāsas, t. i., balto, oranžo un ogļu pelēko, kā arī unikālās zilās, zaļās un brūnās krāsas. Šīs pasaules mērogā unikālās krāsas piemīt tikai retajam. Mūsu sāls gleznas lieliski papildinās pat vispieredzējušākā mākslas kolekcionāra gleznu kolekciju.Kryształowy Świat ražotās un patentētās sāls gleznas ir sertificētas saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, kas nozīmē, ka tās var uzstādīt sabiedriskās vietās (Valsts Higiēnas institūta sertifikāts).

Mēs radām attēlus, kuru pamatā ir dabiskās sāls krāsas, t. i., balta, oranža un grafīta krāsa, un unikālas krāsas, t. i., zila, zaļa un brūna.

Sāls gleznu izmērs ir 50 x 50 cm. Tās var piestiprināt pie sienas ar 4 skrūvēm. Šis paņēmiens ļauj sāls gleznas viegli noņemt un uzstādīt no jauna.

GALERIJA