Kryształowy Świat
Kryształowy Świat - PolskaCrystal World - EnglishGermanХрустальный мир - PусскийFrançaiseMondo Cristallo - Italianočeština
Kryształowy Świat

SOLNÉ OBRAZY K ARANŽOVÁNÍ INTERIÉRŮ

Solné obrazy vyráběné naší firmou přinesou - díky své neobvyklé estetice i jako artefakt malých rozměrů zakomponovaný v interiéru – do vašich prostorů lesk a vytříbený vkus.

Povrch solných obrazů vytváří neopakovatelné vizuální efekty a přitom má nezanedbatelný vliv na vaše zdraví. Díky odbornému poradenství našich projektantů a jedinečným druhům soli, jimiž disponuje naše firma (modrá, zelená, hnědá, krystaly Halitu), si můžete sami navrhnout vlastní umělecký artefakt, který odpovídá vašim představám o dekoraci interiéru.

Máme možnosti a zkušenosti, kterými přeneseme váš návrh do solného obrazu a vytvoříme tak zcela originální a neopakovatelnou dekoraci.

Solné obrazy – instalované ve vašem bytě nebo firmě, vytváří neobyčejně zajímavé obrazy a jsou netradičním dekoračním prvkem, a jejich vlastnosti záporné ionizace vzduchu způsobují navíc, že se zde budete cítit znatelně lépe. Výrobek patentovaný firmou „Kryształowy Świat®“ (Krystalový svět).

Vlastnosti solných obrazů k aranžování interiéru:Hlavní energie potřebná ke správnému fungování lidského organizmu je energie získávaná přímo z přírody. Léčivé a regenerační vlastnosti soli lidé znají už dávno.

Vzduch kolem nás obsahuje významné množství kladných a záporných iontů. Podle moderních výzkumů má absence záporných iontů špatný vliv na naše zdraví.

Kryształowy Świat

Kryształowy Świat

Obrazy, které vytváříme, jsou zdrojem záporných iontů. Díky neobvyklým vlastnostem solných krystalů je možné vytvářet kolem nás příznivější životní podmínky. Vliv ionizační léčby a barev ze solných obrazu působících na naše zdraví a psychiku je jedním z důvodů proč stojí za to je mít doma.

Zdraví prospěšné vlastnosti solných obrazů


Dlouholeté zkušeností pneumologů ukazují na skutečnost, že Krystalová solní jeskyně podporuje léčbu mnohých lidských neduhů a přináší uživatelům psychickou i fyzickou pohodu každý den.

V našich výrobcích se vyskytuje nepřeberné množství stopových prvků nezbytných pro lidský život, jako jsou:

jód - zodpovídá za správné fungování štítné žlázy, která řídí metabolismus,

vápník - posiluje odolnost organismu, zmírňuje a upravuje funkce oběhové soustavy,

hořčík - pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém,

draslík + sodík - má prospěšný vliv na práci srdce a zlepšuje prokrvení kůže, 

železo - je nezbytnou složkou hemoglobiny, zlepšuje strukturu krve,

selen - zpomaluje proces stárnutí kůže.

Krystalická kamenná sůl je přirozený ionizátor, který účinně vylepšuje kvalitu vzduchu uvolňováním záporných iontů. Záporná ionizace vzduchu zlepšuje zdravotní stav a působí podpůrně při léčbě mnohých neduhů, jako jsou: průduškové astma, nemoci plic a průdušek, oběhová nedostatečnost, stavy po infarktu, vysoký tlak, žaludeční a dvanácterníkové vředy, nemoci žaludku a střev, lupenka, záněty kůže, alergie, přecitlivělost, nervózy různého druhu, pokles odolnosti proti stresu a únavový syndrom.


Logo Unii


Kryształowy Świat
Polski | English | German | Pусский | Française | Italiano | Čeština