Kryształowy Świat
Kryształowy Świat - PolskaCrystal World - EnglishGermanХрустальный мир - PусскийFrançaiseMondo Cristallo - Italianočeština
Kryształowy Świat

SOLNÉ PANELY DO SAUN

Znalí léčivých vlastností soli odborníci z firmy „Kryształowy Świat®“ (Krystalový svět) vypracovali s použitím svých dlouholetých zkušeností s projektováním solných konstrukcí, na bázi zkušeností sanatoria v solném dolu ve Věličce, návrh solných panelů určených speciálně k použití ve všech typech saun, kde se jimi vylepšují jejich léčebné účinky.

Při použití v sauně solných panelů naší výroby provedených z krystalů kamenné soli bude pro vás výhodou:Sauny, v nichž se používají námi vyráběné panely, se liší od jiných objektů tohoto druhu, jelikož naše panely ze solných kusů komponovaných se dřevem umožňují vytvářet zajímavé, originální a kreativní interiéry. Spojení dřeva a soli má stovky let tradice a používá se v solných dolech (jelikož podpěry jsou vždy vyrobeny ze dřeva z důvodu velké výdrže na mechanické síly, které na ně působí).

Kryształowy Świat

Kryształowy Świat

Majitelé saun a osoby, které je používají, znají blahodárný účinek pobytu v saně na naše zdraví a cítění. Lze ho ještě zvýšit umístěním v sauně solných panelů.

Základní vlastnosti solných panelů k aranžování v interiérech:Námi nabízené panely jsou určeny pro všechny druhy saun a parních lázní. Panely zaručují výjimečný vzhled a zároveň zlepšení zdraví.Zdraví prospěšné vlastnosti solných panelů


Dlouholeté zkušeností pneumologů ukazují na skutečnost, že Krystalová solní jeskyně podporuje léčbu mnohých lidských neduhů a přináší uživatelům psychickou i fyzickou pohodu každý den.

V našich výrobcích se vyskytuje nepřeberné množství stopových prvků nezbytných pro lidský život, jako jsou:

jód - zodpovídá za správné fungování štítné žlázy, která řídí metabolismus,

vápník - posiluje odolnost organismu, zmírňuje a upravuje funkce oběhové soustavy,

hořčík - pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém,

draslík + sodík - má prospěšný vliv na práci srdce a zlepšuje prokrvení kůže,

železo - je nezbytnou složkou hemoglobiny, zlepšuje strukturu krve,

selen - zpomaluje proces stárnutí kůže.

Krystalická kamenná sůl je přirozený ionizátor, který účinně vylepšuje kvalitu vzduchu uvolňováním záporných iontů. Záporná ionizace vzduchu zlepšuje zdravotní stav a působí podpůrně při léčbě mnohých neduhů, jako jsou: průduškové astma, nemoci plic a průdušek, oběhová nedostatečnost, stavy po infarktu, vysoký tlak, žaludeční a dvanácterníkové vředy, nemoci žaludku a střev, lupenka, záněty kůže, alergie, přecitlivělost, nervózy různého druhu, pokles odolnosti proti stresu a únavový syndrom.Naši odborníci vám rádi poskytnou veškeré informace o výrobku.
Logo Unii


Kryształowy Świat
Polski | English | German | Pусский | Française | Italiano | Čeština