Kryształowy Świat
Kryształowy Świat - PolskaCrystal World - EnglishGermanХрустальный мир - PусскийFrançaiseMondo Cristallo - Italianočeština
Kryształowy Świat

KRYSTALOVÉ SOLNÉ SLUJE

Krystalové solní jeskyně to jsou objekty, jejichž stěny jsou provedeny z kusů soli. Imitují přírodní jeskyně a je v nich mikroklima, které podporuje léčení nemocí.

Díky našim zkušenostem se stavbou skalních jeskyní, dáváme našim zákazníkům možnost pobývat v prostředí, které je prosyceno stopovými prvky stejnými, jako ty, jež se nachází v podzemním sanatoriu v solném dolu ve Věličce. Vědecké atesty potvrzují, že mikroklima ve slujích uvnitř solného dolu a stejně tak i v námi konstruovaných replikách solní sluje, má léčivý vliv na nejrůznější nemoci dýchacích cest, jako jsou nemoci krku, nosu, plic, průdušek, nebo astmatické potíže.

Kryształowy Świat

Kryształowy Świat


Základní vlastností našich krystalových solních jeskyní:Zdraví prospěšné vlastnosti soli


Dlouholeté zkušeností pneumologů ukazují na skutečnost, že Krystalová solní jeskyně podporuje léčbu mnohých lidských neduhů a přináší uživatelům každý den psychickou i fyzickou pohodu.

V našich výrobcích se vyskytuje nepřeberné množství stopových prvků nezbytných pro lidský život, jako jsou:

jód - zodpovídá za správné fungování štítné žlázy, která řídí metabolismus,

vápník - posiluje odolnost organismu, zmírňuje a upravuje funkce oběhové soustavy,

hořčík - pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém,

draslík + sodík - má prospěšný vliv na práci srdce a zlepšuje prokrvení kůže,

železo - je nezbytnou složkou hemoglobiny, zlepšuje strukturu krve,

selen - zpomaluje proces stárnutí kůže.

Krystalická kamenná sůl je přirozený ionizátor, který účinně vylepšuje kvalitu vzduchu uvolňováním záporných iontů. Záporná ionizace vzduchu zlepšuje zdravotní stav a působí podpůrně při léčbě mnohých neduhů, jako jsou: průduškové astma, nemoci plic a průdušek, oběhová nedostatečnost, stavy po infarktu, vysoký tlak, žaludeční a dvanácterníkové vředy, nemoci žaludku a střev, lupenka, záněty kůže, alergie, přecitlivělost, nervózy různého druhu, pokles odolnosti proti stresu a únavový syndrom..