Kryształowy Świat
Kryształowy Świat - PolskaCrystal World - EnglishGermanХрустальный мир - PусскийFrançaiseMondo Cristallo - Italianočeština
Kryształowy Świat

ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ VLASTNOSTÍ

Haloterapie je rozvíjená v současnosti metoda speleoterapie. Spočívá v dýchání v prostředí prosyceném solným aerosolem respirovaným v přesně určené koncentraci. Odvětví služeb v oblasti haloterapie je nové, ale již prověřené. Lze je spojovat s jinými zdraví podporujícími wellnes službami a s dalšími službami v oblasti lázeňství a turistiky. Služby haloterapie jsou zdravotní služby, které mohou přispívat ke všeobecnému zlepšení psychofyzického stavu osob. V souvislosti s řadou zdravotních problémů se hlavním úkolem stává propagace zdravého životního stylu. Dlouholeté zkušenosti pneumologů dokazují, že sůl léčí a zklidňuje řadu projevů různých neduhů a dává lidem psychický i fyzický komfort každý den. Na základě zkušeností pneumologů se firma Kryształowy Świat® (Krystalový svět) vydala vstříc vašim potřebám, zpracovala a patentovala takové výrobky, jako jsou: solné desky, Puzzle Solne™, solné panely do saun všeho druhu. Kromě toho realizujeme: krystalové solné komnaty, solné sluje, solné jeskyně, odpařovací konstrukce a solná aranžmá interiérů.

Naše výrobky se vyrábějí z přírodních krystalů kamenné soli, v nichž se vyskytují mikročástice nezbytné pro lidský život, jako jsou:


Krystalická kamenná sůl je přírodní ionizátor, účinně zlepšuje kvalitu vzduchu tím, že uvolňuje záporné ionty, s nimiž se ve velké míře setkáváme u moře, u vodopádů a po bouřkách. Záporně ionizovaný vzduch umožňuje zlepšení životní kondice, podporuje léčbu mnoha neduhů, jako jsou: průduškové astma, nemoci plic a průdušek, nedostatečnost krevního oběhu, stavy po infarktu, hypertenzi, žaludeční a dvanácterníkové vředy, žaludeční problémy, lupenku, záněty kůže, alergie, přecitlivělost, nejrůznější neurózy, snížení odolnosti proti stresu a únavovému syndromu. Podpůrné léčba prostřednictvím mikroklima vytvořeného našimi výrobky: solnými deskami, výrobkem Puzzle Solne™, solnými panely, spočívá ve vzniku přírodních aerosolů. Disperzní funkci je změněný vzduch a rozprášenou fázi jsou pevné nebo kapalné částice. Významnou skutečnosti je že, rozprášené částice mají záporný náboj. Naše krystalové solné komnaty se z hlediska fyzických, chemických a biologických vlastností a tím i zdravotní prospěšnosti, zcela podobají původním podzemním vělickým vzorům. S neobvyklou pečlivostí byl rekonstruován vzhled i struktura šachty v solném dolu a díky použití systému klimatizačních zařízení a větrání se v nich udržuje teplota, vlhkost i specifické, neopakovatelné mikroklima, jaké je v dolech ve hloubce někdy až 650 m. Vzduch, který vyplňuje krystalovou solnou komnatu, je obohacen cennými mikročásticemi a neobsahuje prakticky žádná znečištění typická pro současné městské prostředí. Díky velkému obsahu chloridu sodného působí protialergicky a protimykoticky. Čistota vzduchu v krystalové solné komnatě je desetkrát větší než vně. Tyto vlastnosti mikroklima, tzn. biologická a chemická čistota, nasycení stopovými prvky a záporná ionizace mají, blahodárný vliv také na organismus zdravých osob. Pobyt v takovém ovzduší významně redukuje stres, prohlubuje a zpomaluje dýchání, posiluje imunitní systém organismu, zvyšuje schopnost koncentrace, přináší pocit svěžesti a spokojenosti, a při tom opožďuje stárnutí pokožky, vyhlazuje vrásky a zrychluje spalování tuků, čímž významně napomáhá v boji a nadváhou. Zdravotní návštěvy krystalové solné komnaty by se měly konat každé dva dny a u osob bez žádných neduhů jednou za týden - pro posílení imunitního systému.
Logo Unii


Kryształowy Świat
Polski | English | German | Pусский | Française | Italiano | Čeština